Από την Κυριακή 23/04/2023 το καφέ των Λουτρών λειτουργεί σε ένα ανανεωμένο χώρο όπου κάθε επισκέπτης μπορεί να απολαύσει το καφέ του με θέα την πισίνα των Λουτρών.
Αγαπητοί επισκέπτες, Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι από την Κυριακή 07/07/2024 και ώρα 20:00μμ όλες οι εγκαταστάσεις της επιχείρησης (Υδροθεραπευτήρια, Αναψυκτήριο και εξωτερικοί χώροι…
Αγαπητοί επισκέπτες μας, έχοντας υψηλό αίσθημα ευθύνης είναι υποχρέωση μας να τηρούνται όλα τα μέτρα υγιεινής και ασφάλειας των επισκεπτών. Για το λόγο αυτό θα…